Loewe bild 3

Підходить всюди. Для будь-якого будинку. Один діапазон моделей для всіх і кожного.

Scroll

Один діапазон моделей для всіх і кожного.

Це може бути затишний котедж, елегантний старовинний будинок або просторий лофт, залитий світлом. Дивлячись телевізор в ліжку, під час приготування їжі або у вітальні. Поодинці, з вашим партнером, сім'єю або друзями. Завдяки широкому діапазону розмірів: 65 "(OLED), 55" (OLED), 49 "(LCD) або 43" (LCD), рішенням по налаштуванню і квітам, Loewe bild 3 ідеально підходить для будь-якого стилю життя. Сучасна технологія OLED і новітні ЖК-екрани для вражаючого телевізійного досвіду.

Loewe bild 3.65 oled

Loewe Bild 3.65 пропонує вражаючий телевізійний досвід з широкоформатним дисплеєм, який наповнює кімнату життям. Для особливих телевізійних моментів будинку. Великі зображення. Великі емоції. Його сучасний, мінімалістичний дизайн залишає простір для індивідуальності і особистості. Loewe Bild 3.65 Oled є серцем будь-якого будинку.

Bild 3.43

43-дюймовий телевізор Ultra HD з новітньої ЖК-технологією і опціональним вбудованим жорстким диском DR +.

Bild 3.49

Новітні ЖК-дисплеї і опціонально вбудований жорсткий диск DR +. Для будь-якого способу життя і кожного будинку.

Bild 3.55 OLED

Пориньте в себе. Перегляд телевізора з використанням новітніх технологій OLED. Захоплююче різні.

OLED. Magische Pixel.

Незважаючи на великі розміри екрану 164 см і 139 см, ультратонкі 65 "і 55" дисплеї мають розміри всього 4,6 мм, забезпечуючи легкий і тонкий зовнішній вигляд. Сучасна технологія OLED забезпечує мільйони самосвітних пікселів. Підсвічування відсутня, тому, коли вони не активні, пікселі відображають чистий чорний колір для неймовірного рівня контрастності і надтонких деталей. Завдяки Dolby VisionTM Loewe bild 3 створює чудові зображення з високим динамічним діапазоном (HDR) з абсолютно новим рівнем глибини і приголомшливим колірним спектром (широка кольорова гамма) для неймовірно достовірного відтворення навіть найтонших нюансів.

Neueste LCD-Technologie. 

Нові зображення 3.49 і зображення 3.43 оснащені новітніми ЖК-екранами. Екстремально плоскі дисплеї Ultra HD мають в чотири рази вищий дозвіл (3840 x 2160 пікселів), ніж альтернативи Full HD. Для отримання високої контрастності, чітких зображень з ідеальною чіткістю деталей - навіть при швидких рухах, наприклад під час спортивних трансляцій або бойовиків.

Яскравий і індивідуальний.

Його сучасний мінімальний дизайн залишає багато можливостей для індивідуальності і індивідуальності. Приєднайте підставку до телевізора, який ви хочете. 65 ", 55", 49 "або 43". ЖК або OLED. На стіні сервант або підлоги. Сірий графіт або світло-сірий. 360-градусний дизайн з магнітними задніми кабельними кришками, які елегантно приховують кабелі для чистою і вільною від перешкод установки. Телевізор створений для любителів дизайну, майстерності і передових технологій. Зроблено в Німеччині.

Звуки, що наповнюють кімнату.

Потужна звукова панель, покрита тканиною, потужністю 2 x 40 Вт (80 Вт), має вбудовану стереозвукового систему відбиття низьких тонів для об'ємного звучання, яке наповнювало кімнату. Насолоджуйтесь неймовірно тонким, чистим і автентичним звуком для високої чіткості діалогу і вражаючих звукових доріжок. Опціональний цифровий інтерфейс підключення акустичної системи в bild 3.49 і 3.43 дозволяє легко підключити додаткову систему домашнього кінотеатру Loewe.

Зручна. Упорядкована.

Loewe os - проста, швидка і приємна в управлінні операція система

Бездротовий звук

Функція Bluetooth для зручної потокової передачі музики - більше свободи при перегляді телевізора.

Понад 40 мільйонів пісень

З додатком TIDAL ви можете отримати доступ до музики в високій якості

Характеристики

Loewe bild 3.43

Розмір екрану

43"/ 108cm

Екран

Ultra HD LCD mit LED-Backlight / HDR 10 / HLG

Роз'єми

4x HDMI / 1x USB 3.0/ 2x USB 2.0/ WLAN/ Bluetooth

Роздільна здатність

Ultra HD 3840x2160

Стандарти ТВ

DVB-T2 / DVB-C / DVB-S2

Звук

2 x 40 w / DAL optional
Loewe bild 3.49

Розмір екрану

49 "/ 126см