Loewe Bild 1

Новина №1 в світі телевізорів. Стиль Loewe bild 1 - вічна класика з продуманими деталями.

Scroll

Мій правильний вибір.

Привабливий дизайн - сучасний, естетичний, витончений. Стиль Loewe bild 1 - вічна класика з продуманими деталями. Широкий вибір варіантів установки дозволяє розмістити bild 1 в будь-якій точці будь-якої кімнати.

Завдяки виключно тонкому корпусу і мінімалістичному дизайні зі строгими лініями контуру Loewe bild 1 ідеально вписується в будь-який інтер'єр. 
Вбудована акустична система bild 1 практично непомітна. Направлені в тил динаміки створюють вражаючий потужний звук. І все це - за доступною ціною.

Комфорт и стиль.

Вхідна в комплект алюмінієва підставка вручну повертається на 20 °.

Елегантна практичність.

Настінне кріплення Wall Mount Slim дозволяє розмістити ТВ максимально близько до стіни.

Зручність класичного рішення.

Підлогова підставка перетворює ваш телевізор в самостійний арт-об'єкт в інтер'єрі.

Гармонійні образи.

Loewe bild 1 має ЖК-панель Ultra HD зі світлодіодним підсвічуванням. Але вирішальне значення для унікального якості зображення має складна обробка зображень HDR і програмне забезпечення, розроблене експертами Loewe.

Результат - збалансовані кольору, природні контрасти, реалістична різкість і плавні переходи. Ваші очі можуть розслабитися - і ви можете зануритися в дію фільму або відеоігри усіма своїми почуттями.

Управління в ваших руках.

Витончений пульт управління найвищої якості. Алюмінієвий корпус пульта з зручними і чітко структурованими кнопками роблять простим і приємним вибір наступного каналу. Один - для всього. Пульт Loewe керує всією технікою Loewe, включаючи відтворення з пристроїв і аудіосистем. Пульт якого навчають, що дозволяє управляти і продуктами інших виробників.

Простий і інтуїтивний.

Телевізор управляється за допомогою простого і інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу, який дозволяє оперативно вибрати Вас контент - через медіатеку або через домашню мережу. Я легко зберігаю мої улюблені фільми на головну сторінку.

Я можу дивитися те, що мені подобається.Loewe One / Loewe bild 1 подарував мені повну свободу. Жоден інший телевізор так не спрощує життя! Я можу складати свою власну ТВ програму згідно з моїм смаком, завдяки Amazon Video, YouTube і можливості запису на USB. З чітким і природним зображенням 55 діагоналі в UHD якості.

Характеристики

Loewe Bild 1.32

Діагональ екрану

32" / 81см

Екран

LCD з E-LED підсвічуванням