Loewe Bild 9

Втілення краси. Дизайн: Bodo Sperlein. Натхненний «Золотими двадцятим» і «Арт-деко».

Scroll

OLED: Нове покоління телебачення.

Технологія OLED використовує самосветящиеся органічні пікселі для створення безпрецедентної якості зображення.

На відміну від РК-дисплея, ви не маєте потребу в задній підсвічуванні. Коли пікселі вимкнені, результатом є інтенсивний і насичений чорний колір. Час відгуку менш мікросекунди.

Dolby Vision

Завдяки Dolby Vision, bild 9 створює чудові зображення з високим динамічним діапазоном (HDR) з абсолютно новим рівнем глибини і дивним кольоровим спектром (розширена колірна гамма) для надзвичайно достовірного відтворення навіть найтонших нюансів.

OLED-зображення - рухоме, неймовірно реалістичне і захоплююче уяву.

Скульптура

Складна естетика. Стильна сталева рама приховує від очей кабелі.

Витончена

Настінне кріплення підкреслює поетичний дизайн.

Мобільна

Настільна стійка може бути встановлена куди завгодно у вашому будинку - на полицю або тумбу.

Дизайн: Bodo Sperlein.

Новий креативний директор Loewe з Лондона використовував німецьку глибину і британську легкість, щоб поєднувати вишуканість з мінімалізмом, майстерність з високими технологіями і розкіш зі стриманістю. Натхненний «Золотими двадцятим» і «Арт-деко», він створив bild 9, телевізор, який демонструє свою присутність і легкість, настільки, що це має майже скульптурний ефект.

Простий. Інтуїтивний.

Чітко структурований призначений для користувача інтерфейс інтуїтивно зрозумілий і простий. Улюблені телевізійні канали, записи, додатки або інші зовнішні джерела можна легко зберегти на головному екрані. Tidal відкриває доступ до більш ніж 40 мільйонам музичних треків.Фільми та серіали доступні в онлайн-бібліотеках, таких як Amazon Video. Змініть канал, почніть запис, легко виберіть ваші улюблені фільми за допомогою телегіда або швидко викличте довідку про поточний час перегляду Loewe App доступно для завантаження на смартфон або планшет і зробить життя ще простіше.

Об'ємний звук.

Коли ви включаєте Loewe bild 9, дисплей автоматично ковзає вгору, демонструючи спочатку прихований від очей саундбар. Володіючи потужністю в 120 Вт від шести динаміків і додатковими чотирма пасивними басовими мембранами, саундбар створює теплий і об'ємний звук.

Характеристики

Bild 9.65

Разрешение

UHD (4K)