Loewe bild 7

Loewe bild 7 - простота і витонченість. Досконалість створюється увагою до дрібниць. Новітня технологія OLED. Фантастичні кольори.

Scroll

Елегантність - з будь-якої точки зору.

Loewe bild 7 - простота і витонченість. Досконалість створюється увагою до дрібниць ..
Розвага починається при включенні Bild 7, екран автоматично переміщається вгору за допомогою моторів відкриваючи тонкий і стильний саундбар, який з неймовірною потужністю 120 Вт наповнює кімнату разюче динамічним і точним звучанням.

Гнучкість установки

Loewe bild 7 можна встановити в будь-якому місці кімнати і дивитися з будь-якої точки, завдяки підставці, що обертається.

Кріплення на стіну.

При установці на стіну Loewe bild 7 можна повертати і нахиляти.

Підлогова стійка.

Алюмінієвий корпус з системою прихованої проводки кабелів повертається на 45 °.

Дізнайтеся все про технологію OLED

OLED (Органічний світлодіод) - це технологія, яка дозволяє показувати ідеальні рівні чорного кольору, захоплюючі кольори, сильні контрасти і створювати надзвичайно тонкі телевізори, які також є більш енергоефективними і, отже, більш екологічними. Переваги OLED.
Товщина екрана Loewe bild 7 всього 7 мм - тонше, ніж більшість смартфонів. Але незважаючи на неймовірну товщину, телевізор грамотно урівноважений завдяки високоякісним матеріалам.

Вбудований саундбар

Технологічне рішення видно тільки коли ви хочете його бачити. Натисканням кнопки екран піднімається, відкриваючи інтегрований саундбар
потужністю 120 Вт.

Простий запис.

Призупинити телепередачу або записати, щоб подивитися пізніше - ви вирішуєте самі з Loewe bild 7.

Звук без проводів.

Loewe bild 7 дозволяє слухати музику без проводів через Bluetooth підключення - будь це телепрограма, запис улюбленого фільму або музика.

Більш 40 млн пісень.

Додаток TIDAL на Домашньому екрані надає доступ до музичного порталу з мільйонами треків у високій якості