Loewe bild 5

Чуттєвий. Індивідуальний. Новітня технологія OLED відповідає потужному звуку.

Scroll

Дивовижний. Універсальний.

Loewe bild 5 OLED- персональний, творчий і позитивний. Вибір матеріалів обробки і індивідуально настроюються елементів в різних кольорах дозволяє створити свій власний телевізор мрії. Настінний підвіс телевізора над сервантом або окремий телевізор на підлоги підставці, доступною в двох кольорах - срібний або вишуканий чорний дуб. Обидва варіанти з саундбаром потужністю 80 Вт.

Дізнайтеся все про технологію OLED

OLED (Органічний світлодіод) - це технологія, яка дозволяє показувати ідеальні рівні чорного кольору, захоплюючі кольори, сильні контрасти та створювати надзвичайно тонкі телевізори, які також є більш енергоефективними та, отже, більш екологічними.

Для любителів звуку

Ідеальна основа для вашої розважальної системи

Модульна система

Для тих, у кого ще немає ідеального звуку в вітальні - в конфігураторі є опціонально доступна звукова панель.

Потужний звук. Без кабелю.

Кращий звук будь-коли. Наша модульна звукова система

OLED - нові, незабутні враження.

Нове покоління екранів OLED - ультратонкі. Екран товщиною 4,9 мм, - тонше, ніж більшість смартфонів, - додає невагомість
телевізорів навіть з великими екранами 55 "і 65". Для формування зображення OLED використовує світяться пікселі, тому, на відміну від рідкокристалічних (LCD) екранів, не потрібно підсвічування. OLED - безкомпромісну якість зображення!
«Ми - одні з перших виробників телевізорів, які повернулися до використання таких натуральних матеріалів, як дуб».
Бодо Сперлайн, креативний директор Loewe

Найтонші нюанси звуку.

Виберіть саме ті компоненти, які втілять ваше індивідуальне уявлення про те, яким повинен бути телевізор. Наприклад, опціональний саундбар Loewe klang 5, а щоб перетворити кімнату в концертний зал підключіть акустичну систему Loewe klang 5 з сабвуфером.
Інтелектуальна бездротова технологія дає можливість без втрати якості передавати звук від ТБ до гучномовців і сабвуфера klang 5 без необхідності прокладати кабелі. Для підключення зовнішньої акустичної системи немає необхідності купувати окремий ресивер - в Loewe bild 5 вбудований багатоканальний 5.1 Аудіодекодери. Підтримка Bluetooth дозволяє слухати музику з мобільних пристроїв через підключену до телевізора акустичну систему або користуватися бездротовими навушниками.

У тесті на Satvision

«Найновіша художня OLED-творчість Loewe. Нова елітна картина »

У відеотесті

Вердикт тесту: "Видатний", тестери: "Загальний витвір мистецтва ..."

У тесті на CHIP

... "Загалом, чудовий загальний результат"

Функціональність.

Вбудована система запису на жорсткий диск DR + ємністю 1 терабайт. Дивіться футбольний матч, одночасно записуючи новий детектив. Призупиняйте телепрограми, щоб відволіктися і додивитися пізніше. Транслюйте програми і записи в інші кімнати.
Додаток Loewe app дає можливість управляти телевізором з мобільних Устройтво, дізнаватися докладну інформацію і зручно додавати завдання на запис за допомогою програми передач.

Зручна. Упорядкована.

Loewe os - проста, швидка і приємна в управлінні операційна система

Бездротовий звук.

Функція Bluetooth для зручної потокової передачі музики - більше свободи при перегляді телевізора.

Понад 40 мільйонів пісень

З додатком TIDAL ви можете отримати доступ до музики в високій якості